SAVO Proti Plesniam dezinfekčný prípravok 500ml

Kód: 800
3,99 € 3,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

SAVO Proti Plesniam dezinfekčný prípravok 500ml

Dezinfekčný prípravok proti plesniam je určený na odstránenie mikroskopickým vláknitým hubám, riasam, kvasinkám či lišajníkom.

Odstraňuje až 99,9% baktérií a vírusov vrátane HIV a HBV či choroboplodných zárodkov, rias a húb.

Odstraňuje zápach a vyznačuje sa mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručnou lehotou a unikátnou ekologickou hodnotou.

Použitie: Používa sa na likvidáciu plesní na múroch, kachličkách, okolo vaní, umývadiel, kuchynských liniek, okien, na dreve a pod.

Nemá konzervačné účinky. Má bieliace účinky.

Vhodný k použitiu na drevo, omietky a maľby na múroch interiéru i exteriéru.

Prípravok má okamžitý účinok.

Je dodávaný v mechanickom rozprašovači, ktorý zaisťuje ľahkú manipuláciu a uľahčuje tak aplikáciu.

Zanecháva ošetrovaný povrch dokonale čistý a bez plesni.

Objem balenia: 500ml

Detailné informácie

Podrobný popis

UPOZORNENIA A NEBEZPEČENSTVÁ

 

NEBEZPEČENSTVO
Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. Nepoužívajte spolu s inými výrobkami (zmesami). Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Pri kontakte s kyselinami uvoľňuje toxický plyn. Dráždi oči a pokožku. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo značenie. Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami. Používajte len na dobre vetranom mieste. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Prvá pomoc: Pri nadýchaní: Odstrániť zdroj expozície, zaistiť postihnutému prívod čistého vzduchu, zabrániť akejkoľvek fyzickej námahe, príp. vyhľadať lekársku pomoc. Nemá konzervačné účinky. Zabráňte kontaktu odevu s prípravkom. Nevhodný na hliník, meď, mosadz, bronz, farebné a lakované drevo. V prípade použitia na nevhodný kov ho ihneď opláchnite vodou. Neobsahuje fosfáty. Pokyny na bezpečnú likvidáciu prípravku a obalu: Malé množstvo prípravku likvidovať v súlade s návodom na použitie, väčšie množstvo odovzdať na likvidáciu oprávneným firmám. Vypláchnuté obaly odovzdajte na recykláciu. Zákaz opakovaného použitia obalu!

Dodatočné parametre

Kategória: dezinfekčné prostriedky
Hmotnosť: 0.613 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: